Doručení do Vánoc

Doručení do vánoc-02

Vánoční svátky patří poslední několik let k těm dnům, kdy všichni dopravci mají nejvíc napilno. Proto i my přinášíme našim zákazníkům informace, do kdy mohou bezpečně objednat, aby svoji objednávku obdrželi v dostatečném předstihu před Štědrým dnem.

Již standardně můžete svoji objednávku po vyexpedování z našeho skladu sledovat u vybraného dopravce přes sledovací číslo, které obdržíte na svůj e-mail. Pokud si nebudete jisti, kdy bude vaše zásilka expedována, napište nám e-mail na expedice@perlazdravi.cz nebo volejte 602 709 702. 

A jak to vypadá s našimi dopravci?

Česká pošta

Lze očekávat, že opět nebude stíhat doručovat. Proto využijte tohoto dopravce s předstihem nebo jen v případě, kdy si vy sami bude jistí dobou doručení.

Oficiální informace o doručení na webu České pošty.

GLS

Tento kurýrní přepravce funguje lépe než Česká pošta. Z praxe víme, že objednávky doručuje v průměru zhruba o 1 den dříve. 

Informace od GLS na jejich webu.

Zásilkovna

Pokud nevyžadujete doručení až do ruky, využijte Zásilkovnu. Rozveze balíky rychle po celé České republice a bude vás stát polovinu co jiné typy dopravy. Bohužel mezi svátky objednávky s touto dopravou nebudou expedovány z důvodů uzavření odběrného místa.

Pro aktuální možnosti odeslání a doručení sledujte otevírácí dobu jednotlivých poboček Zásilkovny. Pobočka, kterou my využíváme k odeslání Vašich zásilek má koncem roku následující otevírací dobu: 24.12.2018 – 29.12.2018 zavřeno, 31.12.2018 – 01.01.2019 zavřeno. Všechny objednávky budou expedovány v nejbližším možném termínu.

 

Závěrem musíme připomenout, že neposkytujeme žádnou garanaci dodání. Za dopravu je vždy zodpovědný výhradně dopravce. Jeho rychlost dodání my opravdu uspíšit nikterak nedokážeme. 

Náš tým bude expedovat všechny zásilky až do 21.12. a následně i mezi svátky až do Nového roku. Zde však počítejte s delší dobou dodání. 

Veškeré informace uvedené výše se týkají pouze objednávek, které budou obsahovat položky skladem.

 

>> VRÁTIT SE NA PERLU A NAKUPOVAT <<

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.