Probíhá SOUTĚŽ O DOVOLENOU za 50.000 Kč, 30.000 Kč, 20.000 Kč a další výhry. Volejte 602 709 702 pro více informací.

Kariéra

Naše společnost Pearl of Health na českém trhu vyrábí doplňky stravy, které následně dodává nejen na tuzemský trh. Jak rosteme, hledáme i nadšené kolegy, kteří se nebojí práce a chtějí se podílet na něčem výjimečném. Přidejte se k nám a začněte podporovat to nejdůležitější - zdraví nás všech.

VOLNÉ POZICE:

Účetní s praxí

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směr
  • Zkušenosti s účetnictvím a daňovou problematikou (praxe v oboru alespoň 3 roky)
  • Znalost účetního systému ABRA Flexibee výhodou
  • Znalost závěrkových účetních prací
  • Znalost mzdové agendy výhodou
  • Časovou flexibilitu, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
  • Ovládáte MS Office

CO VÁS ČEKÁ?

  • Účtování bankovních výpisů, zásob, majetku, cestovních náhrad, vydaných a přijatých faktur, vedení pokladny
  • Podílet se na vyhotovení ročních účetních závěrek (např. inventura účtů, vyhotovování finančních výkazů a přílohy)
  • Příprava zápočtů, upomínek a plateb došlých faktur, dohledávání chybějících faktur
  • Vystavovat vydané faktury dle instrukcí
  • Vypracování DPH, kontrolního hlášení, DPPO, statistických výkazů
  • Archivace účetních dokladů
  • Účtování více menších firem ve skupině

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou historií
  • 25 dní dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Sleva na naše doplňky stravy
  • Pravidelné školení placené zaměstnavatelem
  • Práce na plný úvazek
  • Firemní telefon i pro soukromé účely
  • Práce v čistém a příjemném prostředí
  • Pracovní poměr možný i na živnostenský list
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Střelice u Stoda

OPERÁTOR VÝROBY

PŘEDPOKLADY:

  • Vzdělání SŠ nebo učební obor
  • Praxe ve výrobě vítána
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Ochota učit se nové věci
  • Předpoklady pro týmovou práci

CO BUDETE U NÁS DĚLAT:

  • Plnění specifických úkolů v rámci výroby doplňků stravy
  • Obsluha výrobního stroje
  • Zodpovědné sledování kvality výrobků
  • Základní údržba a úklid zařízení
  • Práce v týmu za účelem dosažení cílů výroby
  • Dodržování pravidel bezpečnosti práce a požární ochrany

CO NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené po odpracovaném 1. roce
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Jednosměnný provoz od 7:00 – 15:30
  • Práce na plný nebo poloviční úvazek, případně pravidelná brigáda

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis na matej.zaitlik@perlazdravi.cz