Probíhá SOUTĚŽ O DOVOLENOU za 50.000 Kč, 30.000 Kč, 20.000 Kč a další výhry! Do slosování jde každá objednávka! Produkty VITO LIFE se slevou 30 %, v objednávce zadejte kód: CERVENEC30

Kariéra

Naše společnost Pearl of Health na českém trhu vyrábí doplňky stravy, které následně dodává nejen na tuzemský trh. Jak rosteme, hledáme i nadšené kolegy, kteří se nebojí práce a chtějí se podílet na něčem výjimečném. Přidejte se k nám a začněte podporovat to nejdůležitější - zdraví nás všech.

VOLNÉ POZICE:

Účetní s praxí

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směr
  • Zkušenosti s účetnictvím a daňovou problematikou (praxe v oboru alespoň 3 roky)
  • Znalost účetního systému ABRA Flexibee výhodou
  • Znalost závěrkových účetních prací
  • Znalost mzdové agendy výhodou
  • Časovou flexibilitu, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
  • Ovládáte MS Office

CO VÁS ČEKÁ?

  • Účtování bankovních výpisů, zásob, majetku, cestovních náhrad, vydaných a přijatých faktur, vedení pokladny
  • Podílet se na vyhotovení ročních účetních závěrek (např. inventura účtů, vyhotovování finančních výkazů a přílohy)
  • Příprava zápočtů, upomínek a plateb došlých faktur, dohledávání chybějících faktur
  • Vystavovat vydané faktury dle instrukcí
  • Vypracování DPH, kontrolního hlášení, DPPO, statistických výkazů
  • Archivace účetních dokladů
  • Účtování více menších firem ve skupině

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou historií
  • 25 dní dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Sleva na naše doplňky stravy
  • Pravidelné školení placené zaměstnavatelem
  • Práce na plný úvazek
  • Firemní telefon i pro soukromé účely
  • Práce v čistém a příjemném prostředí
  • Pracovní poměr možný i na živnostenský list
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Střelice u Stoda

OPERÁTOR VÝROBY

PŘEDPOKLADY:

  • Vzdělání SŠ nebo učební obor
  • Praxe ve výrobě vítána
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Ochota učit se nové věci
  • Předpoklady pro týmovou práci

CO BUDETE U NÁS DĚLAT:

  • Plnění specifických úkolů v rámci výroby doplňků stravy
  • Obsluha výrobního stroje
  • Zodpovědné sledování kvality výrobků
  • Základní údržba a úklid zařízení
  • Práce v týmu za účelem dosažení cílů výroby
  • Dodržování pravidel bezpečnosti práce a požární ochrany

CO NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené po odpracovaném 1. roce
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Jednosměnný provoz od 7:00 – 15:30
  • Práce na plný nebo poloviční úvazek, případně pravidelná brigáda

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis na matej.zaitlik@perlazdravi.cz