Majuli - CLA (Konjugovaná kyselina linolová) 1000 mg 90 tobolek

-25% Novinka
Cena
217 Kč

Původní cena
289 Kč

Ušetříte
25% (72 Kč)

Značka
Majuli

Kód produktu
3854

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je mírně pozměněná forma esenciální mastné kyseliny kyseliny linolové. CLA je mastná kyselina. Mastné kyseliny, stejně jako bílkoviny a sacharidy, mají potenciál být použity jako zdroj paliva během cvičení. Více

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je mírně pozměněná forma esenciální mastné kyseliny kyseliny linolové. CLA je mastná kyselina. Mastné kyseliny, stejně jako bílkoviny a sacharidy, mají potenciál být použity jako zdroj paliva během cvičení.

CLA se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako jsou sýry, mléko, jehněčí a hovězí maso, stejně jako v mnoha zpracovaných potravinách - ale pouze v malém množství.

Užívání: Dospělí, užívejte 1–2 tobolky denně s jídlem a vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: Konjugovaná kyselina linolová (80% ethylester) 1000 mg, tobolka: (želatina, glycerin, barva: karamel).

Upozornění: Před užitím doplňků výživy se vždy poraďte se svým lékařem, zvláště pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem. Nedoporučuje se používat těhotným nebo kojícím ženám. Neměli byste užívat doplňky jako náhradu pestré vyvážené stravy nebo zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Není vhodné pro vegetariány nebo vegany.