Majuli - Komplex Cholinu na podporu jater 696 mg 60 kapslí - VEGAN

Cena
319 Kč

Značka
Majuli

Kód produktu
4783

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Doplněk stravy | Játra jsou jedním z našich nejdůležitějších orgánů - zbavují nás všech škodlivin. Tento doplněk stravy s cholinem, kyselinou alfa-lipoovou, N-acetylcysteinem a kombinací rostlinných látek přispívá k udržení normální funkce jater.
Více

Játra jsou jedním z našich nejdůležitějších orgánů a proto je vhodné o ně řádně pečovat. Bez správně fungujících jater a jejich enzymů nemohou probíhat mnohé metabolické funkce, detoxikace či sekreční a skladovací funkce. Proto pro vás máme speciálně navržený doplněk stravy s cholinem, kyselinou alfa-lipoovou, N-acetylcysteinem a kombinací rostlinných látek, které přispívají k udržení normální funkce jater. Bude se vám hodit nejen při detoxikační kůře, ale také jako prevence či v období, kdy užíváte pro játra škodlivé léky - některá antibiotika, statiny či léky proti bolesti.

VHODNÉ PRO VEGETARIÁNY A VEGANY

60 kapslí

Vyrobeno ve Velké Británii v souladu s kodexem správné výrobní praxe. Tyto postupy zajišťují dodržování základních výrobních postupů a předpokladů nezbytných pro kvalitu a bezpečnost výrobků, takže vám můžeme zaručit trvale vysokou kvalitu výrobků.

Doporučené podávání
Dospělí užívají 2 kapsle denně s jídlem a vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení
Dvě kapsle obvykle poskytují:
Cholin 82,5 mg
Kyselina alfa-lipoová 20 mg
Kurkuma 100 mg
Starší česnek 100mg
Zázvor 20mg
Červená řepa 500mg (z extraktu 10:1 a celého kořene)
Lékořice 160mg (z extraktu z kořene 4:1 40mg)
N-acetyl cystein 40mg
Petržel 200mg
Kajenský pepř 60mg
Fenykl 60mg
Chlorella 50mg

Složení
Cholin DL bitartrát, petrželový list, skořápka kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, starčená česneková cibulka, oddenek kurkumy dlouhé (kurkuma), prášek z červené řepy, plod kajenského pepře, semeno fenyklu, chlorella, extrakt z červené řepy, extrakt z kořene lékořice (odcukernatělý), N-acetylcystein, kyselina alfa-lipoová, kořen zázvoru.

Upozornění
Před užíváním doplňků stravy se vždy poraďte se svým lékařem, zejména pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem. Doplňky stravy byste neměli užívat jako náhradu pestré vyvážené stravy nebo zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí.