Majuli - Komplex mořských řas 1 000 mg 100 kapslí - VEGAN

-25%
Cena
352 Kč

Původní cena
469 Kč

Ušetříte
25% (117 Kč)

Značka
Majuli

Kód produktu
4448

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Doplněk stravy | Komplex mořských řas ve složení Asco-phyllum Nodosum (Kelp), Spirulina a Chlorella přinášející řadu antioxidačních či pročišťujících vlastností. Doplněn je ashwagandhou, kajenským pepřem a listy zeleného čaje. Více

Mořské i sladkovodní řasy a chaluhy často disponují mnoha zajímavými zdravotními účinky a představují vysoce koncentrovaný zdroj živin v dobře využitelné formě. Mnoho znalců říká, že řasy jsou tou vůbec nejzdravější zeleninou. Nejvýznamnějšími řasami jsou spirulina, chlorella a kelp (Asco-phyllum Nodosum). Všechny tři druhy najdete v tomto komplexu mořských řas, ke kterému jsme přidali ještě listy zeleného čaje, kajenský pepř, ashwagandhu a artyčok.

Instrukce
Dospělí užívají 1–2 kapsle denně s vodou a jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení
Organická mořská řasa Asco-phyllum Nodosum jako PureSea®, plnidlo: organická hnědá rýže, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, organická spirulina (siřičitany), organický artyčok list, organická chlorella (siřičitany), organický zelený čaj, organická ašvaganda, organický kajenský pepř.

Upozornění
Před užíváním doplňků stravy se vždy poraďte se svým lékařem, zejména pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem. Nedoporučuje se užívat těhotným a kojícím ženám. Doplňky stravy byste neměli užívat jako náhradu pestré vyvážené stravy nebo zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí.

Informace o produktu
1 kapsle obvykle poskytuje
Organické mořské řasy jako PureSea® 300 mg
poskytující jód 192 µg (128 % NRV*)
Spirulina 50 mg
Artyčok 50 mg
Chlorella 50 mg
Listy zeleného čaje 50 mg
Ashwagandha 50 mg
Kajenský pepř 40 mg