Majuli - Saw palmetto 2500 mg 90 kapslí - VEGAN

-25%
Cena
202 Kč

Původní cena
269 Kč

Ušetříte
25% (67 Kč)

Značka
Majuli

Kód produktu
4585

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Doplněk stravy | Extrakt z palmy Saw Palmetto, která se vyskytuje v Severní Americe a Západní Indii. Důležitý doplněk stravy hlavně pro muže, díky svému pozitivnímu působení na normální funkci prostaty. Více

Saw Palmetto (Serrenoa repens) je malá palma, která se vyskytuje v Severní Americe - především na prosluněné Floridě a v Západní Indii. Přirozeně obsahuje řadu mastných kyselin a sterolů. Je důležitým doplňkem stravy pro muže - přispívá normální funkci prostaty, ale i ženy si mohou tento extrakt oblíbit - Serrenoa repens má pozitivní vliv na funkce reprodukčního systému. Plody Saw palmetta se po století využívaly v tradiční americké medicíně k léčbě potíží s prostatou a také jako afrodisiakum. Oboje pohlaví potěší, že Serrenoa může být blahodárná pro růst vlasů - podle studií se zdá, že blokuje enzym, který vypadávání vlasů způsobuje či urychluje.

Doplněk stravy

Vhodné pro vegetariány a vegany

Vyrobeno ve Velké Británii v souladu s kodexem správné výrobní praxe. Tyto postupy zajišťují dodržování základních výrobních postupů a předpokladů nezbytných pro kvalitu a bezpečnost výrobků, takže vám můžeme zaručit trvale vysokou kvalitu výrobků.

Doporučené podávání
Dospělí užívají 1 kapsli denně s jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení
1 kapsle obvykle poskytuje:
Saw Palmetto 2500 mg
- z extraktu 20:1 125mg
- poskytující mastné kyseliny 56,25mg

Složení
Objemové činidlo mouka z hnědé rýže, extrakt z plodů Saw Palmetto (maltodextrin), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC), stearan hořečnatý.

Upozornění
Před užíváním doplňků stravy se vždy poraďte se svým lékařem, zejména pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem. Nedoporučuje se užívat těhotným a kojícím ženám. Doplňky stravy byste neměli užívat jako náhradu pestré vyvážené stravy nebo zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí.