Majuli - Šípek & Vitamín C (Rosehip Extrakt) 5000 mg 120 kapslí - VEGAN

-25% Novinka
Cena
194 Kč

Původní cena
259 Kč

Ušetříte
25% (65 Kč)

Značka
Majuli

Kód produktu
3946

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Doplněk stravy |
V plodu růže - šípku, je velké množství přirozených antioxidantů. Do našeho produktu Majuli jsme přidali ještě extra porci vitamínu C pro podporu imunity a obranyschopnosti organismu. Více

Růže (Rose Hip) - symbol krásy a zároveň zdraví. Tato mimořádná rostlina má ještě mimořádnější, zdravé plody, šípky. Po staletí se používají v lidovém léčitelství pro své blahodárné účinky na spoustu zdravotních potíží. Šípky obsahují antioxidanty, vitamín C, A, vlákninu, karoten, železo, vápník, hořčík, draslík a množství dalších hodnotných živin. V produktu Majuli s šípkovým extraktem najdete ještě extra porci vitamínu C. Komplexnější rostlinný doplněk stravy už hledat nemusíte.

Jaké výhody přináší extrakt z plodů růže šípkové? Přispívá přirozené obranyschopnosti imunitního systému, má antioxidační schopnosti, podpořené i díky extra porci vitamínu C, zlepšuje trávení i funkce dýchacího systému a užívání doporučujeme také pro normální činnost močového měchýře a ledvin. 

Extrakt ze šípků získáváme z keřů rostoucích ve kvalitní půdě a dobrých podmínkách pěstování.

Instrukce:
Dospělí užívají 1-3 kapsle denně s vodou a jídlem.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Informace o produktu: 
1 kapsle obvykle poskytuje: 

Vitamin C 12 mg (15 % NRV*)
Šípek
        z extraktu 5000mg (ekvivalent celé rostliny) 
250mg

*=referenční hodnota živin

Složení:
(maltodextrin), plnidla: (fosforečnan vápenatý, mouka z hnědé rýže), obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, vitamin C (jako kyselina askorbová),
protispékavé látky: (oxid křemičitý, stearan hořečnatý).

Upozornění:         
Před užíváním doplňků stravy se vždy poraďte se svým lékařem, zejména pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem. Doplňky stravy byste neměli užívat jako náhradu pestré vyvážené stravy nebo zdravého životního stylu.  Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí.