VITO LIFE - Maca, 60 tobolek

2799 maca cz web
2799 maca cz web
Cena
229 Kč

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2703

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Doplněk stravy | 
Řeřicha peruánská neboli Maca je superpotravina, vhodná pro vitalitu, vytrvalost a podporu duševního i fyzického zdraví. Více

Řeřicha peruánská neboli maca je rostlina z rodu řeřicha, která tak trochu vybočuje z řady tohoto rodu tím, že má místo kořene bulvu. Je to velice stará rostlina, jejíž původ bychom hledali až v jihoamerických peruánských Andách, kde byla podle určitých archeologických nálezů pěstována ještě dlouhou dobu před vznikem říše Inků. V peruánském léčitelství byla potom hojně využívána, například při léčbě anémie, tuberkulózy či menstruačních poruch.

Maca má bohatou výživovou hodnotu, srovnatelnou například s rýží, pšenicí či kukuřicí - proto patří mezi superpotraviny. Obsahuje například takové důležité a pro naše tělo prospěšné látky, jako jsou sacharidy, bílkoviny, vlákninu, mastné kyseliny, vitamín B a C, stopové prvky, jako například vápník, fosfor, zinek, jód, draslík, železo, nebo také alkaloidy, třísloviny a saponiny.

Maca je synonymem plodnosti a jsou jí připisovány blahodárné účinky na vytrvalost, vitalitu a fyzické i duševní zdraví. Však už pro Inky byla maca vyhledávaným afrodisiakem. Zařadili jsme jí také do našeho článku na blogu: NEJLEPŠÍ DOPLŇKY STRAVY BLAHODÁRNÉ PRO ENERGII

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Lepidium meyenii 360 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Vyrobeno v EU.