VITO LIFE - Muira puama, 60 tobolek

2802 muira puama cz web
2802 muira puama cz web
Cena
219 Kč

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2734

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost

Doplněk stravy | 
Amazonský zázrak blahodárný pro menopauzální komfort - hormonální rovnováhu. Tonikum - podpora fyzické kapacity. Více

Muira puama je známá též pod názvem marapuama, marapama či pod všeříkající přezdívkou amazonský strom potence. Tento voňavý tropický strom má mocný kořen obsahující řadu účinných látek, jejichž léčivých vlastností si byli vědomi již indiáni obývající jihoamerické pralesy.
Muira puama obsahuje řadu účinných látek, jako jsou steroly, třísloviny, terpeny, mastné kyseliny, éterické oleje či dříve neznámý alkaloid muirapuamin.
Oblíbenost muiry puamy spočívá zejména v tom, že je jí díky legendám amazonských kmenů připisována nálepka "sexuální stimulant". Není divu - v oficiálních zdravotních tvrzení, schválených komisí EU stoje "Normální funkce reprodukčního systému". Není to ale jediný benefit, pro který bychom měli po doplňku ze stromu marapuama toužit. Patří totiž mezi antioxidanty a podporuje fyzickou kapacitu. 

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Muira puama extrakt 4:1 270 mg = 1080 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Vyrobeno v EU.