VITO LIFE - Magnesium citrát + vitamín B6 100 tobolek

Kód: 3328
Akce
169 Kč –40 %
2787 melatonin cz web
169 Kč –40 % 101 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Doplněk stravy

Kombinace hořčíku v citrátové formě a vitamínu B6, pro snížení míry únavy, normální činnost nervové soustavy a imunitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnesium obohacené o vitamín B6 tvoří velmi účinnou kombinaci minerálu a vitamínu, podporující mnoho důležitých procesů v našem těle. Hořčík je pro mnoho z nich dokonce nepostradatelný a jeho deficit se na nás může začít projevovat plíživě. Není tedy od věci, doplňovat tento minerál systematicky. Vitamín B6, to je společné označení tří pyridinových derivátů - pyridoxinu, pyridoxalu a pyridoxaminu, a jeho užívání je rovněž důležité pro funkci řady enzymů.

Magnesium se v našem těle vyskytuje především v kostech, zubech a v menší míře v krvi a tkáních. Není žádná věda, aby jeho hladiny začaly klesat. Může za to nevyvážená strava, syntetické léky, ale také vyšší výkonnost, sportování a posilování, či v neposlední řadě nešetrné zemědělství. Bohužel, levná forma hořčíku - oxid, není pro tělo dostupná. I z toho důvodu využíváme citrátovou formu, pro co nejlepší vstřebatelnost. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti nervové soustavy a svalů, ale také k normální psychické činnosti. 

Vitamín B6 je vitamín ze široké skupiny B, přispívající k normálnímu metabolismu homocysteinu, bílkovin a glykogenu, ale i k normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci imunitního systému. Mimo jiné je příznivý pro snížení míry únavy a vyčerpání. 

O tom, jak ideálně vitamíny a minerály doplňovat, píšeme v tomto článku: JAK UŽÍVAT VITAMÍNY A MINERÁLY PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
BP Avatar autora připomínka 4.2.2021 16:48
citrat není právě nejštastnější forma,ta citratova vazba dělá při dlouhodobějším užívaní v organizmu neplechgu,vyrobce měl radši volit bisglycinát.
Odpovědět