Amante 20 kapslí

Kód: VL-0088-20
Tip
32 hodnocení
Značka: VITO LIFE
890 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
13.11.2019

Doplněk stravy

Měli jste dlouhý den? Jste vyčerpaní, ale chcete si užít sex? Produkt AMANTE je stvořený pro muže, kteří chtějí rychle dosáhnout erekce, prodloužit výdrž při pohlavním styku a mít svoji ejakulaci pod kontrolou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PRODUKT CENA ZA TABLETKU DÉLKA ÚČINKU SYNTETICKÉ SLOŽENÍ LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS MAXIMÁLNÍ UŽITÍ
AMANTE 31,15 - 130 Kč AŽ 24 HODIN NE NE 1 KAPSLE ZA 24 HOD.
VIA*** 400 - 450 Kč AŽ 4 HODINY ANO ANO 1 TABLETA ZA 24 HOD.
CIA*** 400 - 450 Kč AŽ 36 HODIN ANO ANO 1 TABLETA ZA 24 HOD.

 

Jak AMANTE užívat?

Amante působí téměř okamžitě. Vezměte si 1 kapsli minimálně 1 hodinu před sexem. Účinky se dostaví do 2 hodin a vydrží až 24 hodin. Kapsle Amante si můžete vzít kdykoliv se na sex chystáte – stačí jedna kapsle denně (což je i maximální doporučené denní množství) a budete připraveni užít si sex.

 
Kdy vám AMANTE pomůže?

Doplněk stravy Amante pomáhá při slabé erekci způsobené únavou, stárnutím, fyzickým nebo psychickým vypětím a špatným životním stylem. Amante účinkuje až po dobu 24 hodin. Starším mužům vrátí potěšení ze sexu, jaké měli v mládí. Mladším mužům zvýší sexuální výkonnost a výdrž.

 
Proč AMANTE?

Amante je produkt, který mužům vrací ztracené sebevědomí, energii a chuť žít naplno. Přípravek Amante oslovuje muže napříč generacemi. Ať už toužíte po sexu jako v mládí, dosažení pevnější erekce nebo po lepším sexuálním výkonu, sáhněte po Amante.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.